Dlaczego w Polsce sprzedawano Pegasusa zamiast Nintendo Entertaiment System?

Dlaczego w Polsce sprzedawano Pegasusa zamiast Nintendo Entertaiment System?

Koncepcja jest, że dziecko będzie rozpoznawać kształty, skacząc do różnych kształtów maty na podłodze. Nagrane piosenki gra z konsoli muzycznej dołączonej do gry i instruuje dzieci, gdzie iść. nakazuje również dzieci do „Czy głupie taniec” i inne zabawy pomiędzy instrukcjami kształtu. Kiedy konsola mówi: „Stój!” gracz wygrywa na specjalne maty.

Stare Ulubione Otrzymuj nowe twarze

Niektóre gry ostatnich dziesięcioleciach bez konieczności oficjalny pakiet lub deskę do zabawy. Gry te łączą w sobie klasyczne, grafiki i kilku skrętów na gry.

I Spy Przedszkole grze – ulubione gry samochodowe dostaje lifting w postaci gry w karty dla przedszkolaków. Zamiast patrzeć na rzeczy w świecie, ta gra przynosi działanie wewnątrz pomieszczeń dla jednego do czterech graczy. Gracze odpowiadają na zagadki jeden zestaw kart do zdjęć na innym.

Dzieci na scenie planszy – Ta odmiana szarady jest łatwe dla przedszkolaków do zabawy i doskonale nadaje się dla młodszych przęseł uwagę. Działania są na zdjęciach, więc dzieci mogą grać bez dominującej pomoc. Każdy na stronie więcej informacji dostaje coś działać na każdym kroku, więc nie czeka!

Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *