Dlaczego Wii U to najgorsza konsola Nintendo w historii

Dlaczego Wii U to najgorsza konsola Nintendo w historii Niektórzy ludzie narzekali, że Dominion jest jak gra w pasjansa, gdzie po prostu skupić się na swoim pokładzie. Cóż, to jest oczywiste, że nie będzie dużo więcej interakcji w tej ekspansji!

Jest też nowy rodzaj karty, która została wprowadzona w tej ekspansji, a dokładniej nową kombinację typów kart. Obecnie karty, które są połączeniem karty zwycięstwa i działaniem albo skarb karcie. Wcześniej gracze byli niezdecydowani (nie bez powodu), aby kupić karty zwycięstwa wcześnie, jak rysunek zbyt wielu z nich nie znaczy, że nie będzie w stanie odtworzyć lub kupić coś. Te nowe karty rozwiązać ten problem. The Great Hall daje dodatkową kartę i działanie oprócz punktu zwycięstwa, natomiast Harem daje 2 monety i 2 punkty zwycięstwa. Karty te są nieco droższe niż porównywalne karty, ale to cena, jaką trzeba zapłacić za elastyczność!

Istnieje wiele innych ciekawych kart w zestawie, w tym księcia, który jest wart więcej punktów zwycięstwa bardziej Księstwa masz. Istnieje również Coppersmith który podwaja wartość miedziaków i aby przejść na stronę kliknij tutaj. mostu, który sprawia, że ??każda karta kosztuje 1 mniej. Istnieje również Wishing Well, który nagradza cię, czy można poprawnie odgadnąć wierzchnią kartę z talii, a karta Masquerade sprawia, że ??gracze dają karty do siebie. Mnóstwo zabawy obejść!

To wspaniałe widzieć Dominion rosnąć wraz z rozszerzeniami takimi jak ta, dodając nowe tematy i mechaniki do już-osobowej grze podstawowej. Pomysł tematem jest naprawdę ładne, pozwalając graczom na roleplay ich dążenie do panowania, czy to poprzez otwartą wojnę lub poprzez podstęp i stealth. Istnieją także ekspansje więcej tematycznych pochodzących naszą drogę; od połowy 2010 roku, ekspansje nadmorskie i alchemii są dostępne, a ekspansja Dobrobyt jest tuż za rogiem.

Jako samodzielna ekspansja zestaw z tak wielu nowych kart gry zmienia, Dominion: Intryga jest niesamowite dla zarówno dla początkujących jak i doświadczonych graczy.Nie trzeba podstawowej wersji gry, aby go odtworzyć, ale mieszanie karty tutaj z kart bazowych daje tak wiele więcej odmian gry i otwiera się bardzo ciekawe strategie. I ostatni, ale nie najmniej, to rozszerzenie pozwala maksymalnie 6 graczy, aby zagrać w grę!

Złożoność: 2.5 / 5.0

Czas trwania: 30 do 45 minut

Liczba graczy: 2 do 6 graczy

Wpis zawdzięczamy http://www.czapkiznadrukiem.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *