Gry z serii Mario Party

Gry z serii Mario Party

Paddle kort tenisowy i platformy nie są takie same

Zawsze myślałem tenisa łopatkowego i platformy tenisa jako takie same i mogą być stosowane zamiennie, ale nie są one tak samo. Poniższe akapity będą omawiać początki zarówno pokazać, że nie są one pojedyncze sportu.

Padla zostało wynalezione przez Franka Peer Beal, New York ministra, który zainstalował pierwszy sąd w swoim Kościele gimnazjum w roku 1921. Gra została później wprowadzona w parkach i na placach zabaw. Amerykańskie Stowarzyszenie padla, zorganizowany w 1923 roku, później stał się amerykańską Paddle Związku Tenisowego i jest organ zarządzający.

Ten rodzaj tenisa posiada praktycznie takie same obrysy, reguły punktacji i strategii jak tenis trawnik, ale mogą być odtwarzane w znacznie mniejszej przestrzeni. Wymiary wyższego sądu są nieco większe niż junior, 44 ft. O 16 ft., Podwaja sąd jest 20 ft. Szerokości. Siatka jest 2 ft. I 6 cali w centrum i 2 ft. I 9 cali na stanowiskach poza liniami bocznymi. Cztery usług sądy są oznakowane tak jak w tenisa ziemnego, rozszerzenie 12 ft. z sieci.

Tylko jeden serwują jest dozwolone w wyższych gry i dwa w kategorii Junior. Łopatka lub bat, jest wykonany ze sklejki laminowanej, grafit lub stopu. Jest perforowane metalowe związana, owalne wiosło, 16-AL cali długości, 8-1 / 8 cala i wadze od 13 do 14 uncji. W latach sześćdziesiątych, używali prostokątny bat pomiarowej 14-AL o 7-AL. To jest tańsza. To nie może przekraczać 17 w. Dla starszych gry. Piłka jest około 2-1 / 2 cala. Średnicy, o tej samej wielkości jak piłki tenisowe trawnik, ale jest wykonana z lekkiego gumy gąbki i mniej żywe. Obecnie niektóre cheapskates użyć zwykłej piłki tenisowej, który został przebity przez kołek.

Platforma wiosło tenis to cały rok sprawdź ofertę na stronie internetowej na zewnątrz gra wymyślona w 1928 roku przez Fessenden S.
Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *