Ile kosztuje uzywany Nintendo DS?

Ile kosztuje uzywany Nintendo DS?

Królowa może wtedy zapewnić skuteczne wsparcie do pozostałych oddziałów, jak dopaść wroga króla. Królowie są narażone na początku do środkowych etapach gry. Jednak, gdy gra przeszła do fazy Endgame, gdy pojawia się jednak kilka pionków przeciwnika i tylko jeden lub dwa kawałki, moc Króla zostanie w pełni zrealizowane.psy husky W tym momencie uzyskać Króla do środka płyty, należy go wybrać się piony, a jeśli to możliwe / konieczne, król powinien być stosowany do pomocy jednego ze swoich pionów do Promocji.

Szachy Strategia # 4: Superior Minor Elementów

Drobne kawałki są Rycerze i biskupów.

Gdy Pionki stać zamknięty w środku planszy, pozycja nazywa się „zamknięty”. Ponieważ Rycerze mogą skakać przez przeszkody, nie mają żadnych problemów w zamkniętych sytuacjach dziczyzna; mogą wskoczyć w poprzek przeszkody iz powrotem, do woli. Biskupi, z drugiej strony, nie można skakać i będą one ograniczone do pozycji zamkniętej. W związku z tym, w zamkniętych sytuacjach gry, Rycerze stają się lepsze Biskupów. Gdyby doszło do utraty jednego z dwóch (taktycznie), twoi rycerze są tymi, o których warto na pokładzie.

Po środku planszy jest jasne dla kawałki dalekiego zasięgu, aby pokazać swoją wartość, pozycja na płycie mówi się, że „Open”. W otwartych sytuacjach gry, rycerze, będąc jednostkami krótkich trasach, są bardziej wrażliwe i mniej skuteczne – biorą co najmniej dwa ruchy, aby z jednej strony planszy do drugiego; mając na uwadze, kawałki dalekiego zasięgu (Queens, gawrony, i biskupi) mogą przedostać się do ataku i / lub obrony, w jednej turze (o ile droga jest wolna). Dlatego w sytuacjach otwartych gier, biskupi stają się lepsze od Rycerzy.

Szachy Strategia # 5: Jak używać piony

Pionki mogą być stosowane jako środki Ograniczanie Blokowanie i … Mogą one blokować postęp pionów przeciwnika, a jeśli prawidłowo, można je ograniczyć części wroga, przed dostaniem się na placach, które uznają za krytyczną, aby bronić swojej pozycji.

Wpis zawdzięczamy www.septica.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *