Ktora konsola Nintendo byla najlepsza?

Ktora konsola Nintendo byla najlepsza?

Wprowadzenie do strategii Szachy

Wprowadzenie do strategii Szachy

Strategie są często mylone z taktyki, i vice versa. Ale istnieją wyraźne różnice między tymi dwoma … Tactics wykorzystać możliwości krótkoterminowych, które rozgrywają się w trakcie gry. Na przykład, można zauważyć, że przeciwnik opuścił bardziej cennego przed mniej cennego …rehabilitacja urologiczna skanować płytę i zauważ, że mniej wartościowa sztuka nie jest odpowiednio chroniony, więc decydujesz się użyć szpikulec atak, aby wymusić bardziej cenne wroga kawałek na bok, pozwalając uchwycić wrażliwy kawałek tyłu. Strategie, z drugiej strony, które pomogą Ci sformułować plan, w jaki sposób zamierza zająć armię przeciwnika w całej grze.

Teraz, oczywiście, nie wiem dokładnie, co zrobi przeciwnik, przed rozpoczęciem gry. Tak, trzeba być przygotowany do dostosowania swoich planów i, w razie potrzeby, zmieniają swoje strategie w połowie gry. Następująca grupa strategie powinny być stosowane, aby dać pewne pojęcie o tym, co robić i jak reagować, aby uporać się z tym, co twój przeciwnik rzuca na swój sposób. Nie można pozwolić sobie na pobyt sztywne, z tylko jednego planu lub strategii … Musisz być w stanie dostosować się do przypływy i odpływy grze. Bruce Lee zauważył raz, „woda wydaje się słaby, ale może przenikać skałę … być jak charakter wody”.

Szachy Strategia # 1: Making większość korzyści materialnej

Jeśli znajdziesz się naprzód w życie – to znaczy, że już uchwycić więcej z wrogiem, który zgubiłeś – wtedy masz korzyści materialnej. Gdy masz korzyści z większej liczby żołnierzy do wezwania niż przeciwnik, będziesz miał więcej możliwości niż gdy obie strony są równe w życie. Opcje mówimy to o większą różnorodność wojsk do obsługi zadań obronnych; Plus, jesteś w stanie poświęcić materiał, aby obronić swoją pozycję, jednocześnie zachowując przewagę bojową.
Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *