Najlepsze gry na Nintendo GameCube

Najlepsze gry na Nintendo GameCube

Początkowe rozmieszczenie biskupa znajduje się pomiędzy Knight i króla z jednej strony oraz między Knight i Królowej po drugiej stronie planszy. Należy pamiętać o lokalizacji wszystkich innych elementów, ponieważ ta majestatyczna szachy kawałek ma ograniczone ruchy i może być wyjęty z gry łatwo.

Szachy kawałek bp porusza się tylko po przekątnej aż do końca planszy lub o ile inny kawałek szachy. Ma dostęp do tylko połowa kwadratów planszy z powodu jego przekątnych ruchów. Oznacza to, że ma kontrolę nad połową kwadratów, że królowa ma, co oznacza, że ??ma tylko połowę mocy Królowej.

Biskup jest mocniejszy na stanowiskach Endgame powodu zwiększonych otwartych linii i mniejsze kawałki dla biskupa, aby manewrować. Przechowywać go w ukryciu aż do ostatnich ruchów w grze w szachy. On może być bardzo silny wpływ w tym czasie. Używanie dwóch biskupów razem może być świetnym zespołem.

Najlepsze gry na Nintendo GameCube

Niestety, biskup może stracić ruch podczas gdy rycerz nie może. Używany jako zaawansowanej taktyki, to jest korzystne dla biskupa, aby uniknąć tej taktyki lub wykorzystać go na swoją korzyść. Utrata ruch oznacza użyciu jednego niepotrzebnego dodatkowego ruchu, które okazałyby się dać przeciwnikowi przewagę, aby wygrać.

Biskup może, wraz z innymi kawałkami duży zasięg, kołek lub szpikulec (oporowego) przeciwległej kawałek szachy, podczas gdy rycerz nie może. Ten zaawansowany ruch jest atak na główny element, gdy ten kawałek jest w przedniej części w mniejszym kawałku i głównym kawałek ma przenieść się do zapobieżenia jego schwytania. Mniejsza część jest ujęte w zamian.

Zdolność Biskupi ataku jest ograniczona. Chwilami jest gorsza Rycerza powodu zdolności Rycerza przeskoczyć inne kawałki. sztuk przeciwnik może określić, gdzie biskup trafi natomiast Rycerz nie jest utrudnione przez inne kawałki tyle.
Wpis zawdzięczamy http://your-protein.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *