Czy dorosli tez graja na konsolach Nintendo?

Czy dorosli tez graja na konsolach Nintendo?

Są one ważne we wszystkich relacjach, ale krytyczne z młodzieżą. Bądź łagodny na przyściennej ustalania i zawsze to zrobić we współpracy z nastolatków, jest to dla nich sposób na see you traktując je jako osobę odpowiedzialną i rozsądną, a dostać się do modelowania sprawiedliwego traktowania, zaufanie i szacunek z nich-one wciąż uczą się wiele od ciebie, a jak dobrze obsłużyć rzeczy, w tym konflikcie, wpłynie na sposób będą one w wieku dorosłym. W ramach zachęty, jak chcesz być traktowany, gdy jesteś starsza i to oni opiekują dla Ciebie?

Wielu rodziców zapomnieli niepokojów i zmian wstrząsających przeszli podczas swoich nastoletnich lat-wszystkich obaw, że ich chwyciły, które albo nie doszło do skutku, albo oni „rozpatrywane” -either prawidłowo lub nieprawidłowo. To straszny czas.

Dialog i cierpliwość jest zawsze ważne, w czasie pracy, takie jak ustalanie granicznej. Nie stosować kompleks, zastraszenia warunki i język, który może je udaremnienia; spróbować i pobyt na ich poziomie bez całkowitego pochylona do wszystkich swoich potrzeb. Pobyt w kontroli emocjonalnie. zachowanie dorosłych jest odpowiedzialny, racjonalne, rozsądne, realistyczne i logiczno-porozumiewać się w tych sposobów i będą reagować w rodzaju końcu; bądź cierpliwy. Pamiętaj, że ich kochasz, a oni też cię kocham.

Miej serce dla swojego syna młodzieży wieku lub córki. Pamiętać cytat powyżej, a także fakt, że „boli ludzi krzywdzić ludzi” -no-one zawsze próbuje skrzywdzić kogoś, kto nie wpłynie na pogorszenie się.

Części myśl, że nastolatek może mylić, strach, złość, lęk, albo przeżywa mieszankę kłopotliwych emocji. Jest to czas, tak naprawdę potrzebny, i jest to czas, w którym platforma do fantastycznej relacji można budować wszystko przez filary zaufania i szacunku.

Jeśli jesteś w stanie spokojnie je wspierać i zawsze „być tam” dla nich, może to dać im ogromne poczucie komfortu jak one żmudne przejście do dorosłości.

© Steve J. Wickham, 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone na całym świecie.

Steve Wickham, były pracownik młodzieżowy, ma troje dzieci i jest pasjonatem rozwoju dzieci dzisiaj. Jest regularnie uczestniczy w nauczaniu i prowadzi programy dla dzieci; on jest bezpieczeństwo i zdrowie zawodowe (inżynierskie) i wykwalifikowana Christian minister (GradDipDiv). Jego pasją jest ułatwieniem w powołaniu i coaching; zachęcanie ludzi do wznieść się do wyższej wartości ich potencjału. Kluczem pasją Steve’a jest praca / life balance i ponownego tworzenia wartości dla życia i poszukiwaniem osoby w nas. Jego najwyższym celem jest czynić wolę Bożą, we wzmacnianiu jego życie i życie innych.

Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *