Czy Nintendo zakonczy produkcje konsol i bedzie wydawac gry na platformy konkurencji?

Czy Nintendo zakonczy produkcje konsol i bedzie wydawac gry na platformy konkurencji?

Dominion – Intryga gry weryfikacja kart

Świat Dominium ma zamiar uzyskać sposobem ciemniejszy i bardziej złowieszcza w Dominion: Intryga, pierwsze samodzielne rozszerzenie do gry karcianej uderzenie, które miało świata przez burzę. Mieszają się z zacienionych spiskowców, oprawców i oszustów. Poznaj swoje kontakty w tajemnej komnacie lub miasto slumsów. Upewnij się, że każdy wie, kto tu rządzi tu. Jak mówią, dobrzy kończą jako ostatni. A wyścig o władzę ma się dostać naprawdę brudne!

Dominion: Intryga jest ekspansja standalone dla nagradzanego Dominion kart gry, które wstrząsnęły światem gier w roku 2008. Jako samodzielny ekspansji, może być odtwarzane razem z podstawowej wersji gry, ale mogą być również odtwarzane tak samo dobrze na własną rękę , Ta recenzja skupia się na Dominion: ekspansji intrygi. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, jak gra rozgrywana jest podstawa, proszę przeczytać naszą recenzję Dominion.

Jak sama nazwa wskazuje, tematem Dominion: Intryga jest o podstępne kontaktach i agentów tajnych tajemniczych używając taktyk, które pomogą Ci osiągnąć kontrolę. Duża liczba kart w tym zestawie wsparcie, rozrywki, aktywnie manipulowanie rękami i pokładów swoich przeciwników i zmuszając je do kosza cenne karty. Nowy typ karty wprowadził także: Karty, które działają zarówno jako karty zwycięstwa jak również resztę skarbów lub działania kart.

Istnieje szereg niebezpiecznych brzmiące kart w zestawie, o nazwach takich jak oszust, minion, sabotażysta i oprawcy. Mają też niebezpieczne zdolności do meczu. The Saboteur jest w stanie zmusić przeciwników do kosza drogiej karty i wymienić ją na coś tańszego. Z tego samego kosztu jako srebro, Oszust pozwala zamienić kartę z talii przeciwników z inną kartą swojego wyboru, oprócz zapewnienia Państwu 2 monet. Oprawca zmusza przeciwników albo wyrzucić 2 karty lub dobrać kartę przekleństwo, dodatkowo pozwalając wyciągnąć 3 karty! Te karty akcji ataku, to tylko kilka przykładów kart, które uczynią życie naprawdę trudne dla swoich przeciwników.
Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *