Czym konsola new3DS rozni sie od zwyklego Nintendo 3DS?

Czym konsola new3DS rozni sie od zwyklego Nintendo 3DS?

Uważaj na dzieci latem tego roku

Ze szkoły wkrótce wypuszczając na lato, gdy dzieci będą bawić się na terenie gminy częściej. Jak to się dzieje, musimy się upewnić, że jesteśmy świadomi dzieci, zwierząt i innych, którzy są na zewnątrz ciesząc się słońcem.

Istnieje kilka kluczowych rzeczy, aby pamiętać o dzieciach i swojej społeczności.

Sprawdź to:

Parking Lot- Czy są na rowerach, deskorolkach lub ich stopami, dzieci wydają się wyskoczyć z nikąd i dart zza zaparkowanych samochodów bez myślenia o nadjeżdżających samochodów przejeżdżających przez parkingu. Pamiętaj, aby spowolnić podczas jazdy za pośrednictwem apartamentami parkingu i być w pełni świadomi. Uważaj na dzieci bawiące się uniknąć straszliwego wypadku.

Blisko Doors- Należy również upewnić się, że brama do puli społeczności lub drzwi do centrum fitness są zamknięte podczas urlopu. Dzieci mogą zranić, jeśli były one dostać się do siłowni i bawić z ciężarami w sposób niebezpieczny.

endokrynolog poznań

Basen dla bezpieczeństwa Nigdy nie pozostawiać dzieci bez nadzoru w basenie. mówi, że tak w przepisach basen i jest to regułą należy traktować bardzo poważnie. Nie ma ograniczeń co do różnych rodzajów wypadków, które mogą się zdarzyć, jeśli dziecko jest bez nadzoru na basenie. Nie ryzykuj i mieć oko na nich.

Bądź dobrym Neighbor- Jeśli widzisz dziecko bawi się na obszarze gminy nie powinny one być, mówić. Jeśli opalania przy basenie i zobaczyć dzieci bawiące się w basenie bez nadzoru, zachować przyjazną na nich oko. Kto wie, może pojawi się możliwość, aby być bohaterem i uratować życie.

Latchkey Lock- Jeśli dzieci lub młode nastolatki są same w domu, gdy jesteś w pracy, pamiętaj, aby powiedzieć im, aby zawsze mieć zamknięte drzwi i nigdy nie otworzyć go dla obcych. Można by pomyśleć, to jest oczywiste, ale dzieci są zapominalskich i latać przez siedzibie ich spodnie.
Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *