Dlaczego Nintendo nie nadaza za obecna branza?

Dlaczego Nintendo nie nadaza za obecna branza?

Radość Modeling Warhammer 40K

Osobiście, montażu modeli, które tworzą mój Warhammer armia jest jedną z moich ulubionych aspektów hobby, a rzeczy, które dla mnie odróżnia nasze modele się jako coś więcej niż zwykłe zabawki. Wzór jest coś, co, jak już wspomniano wcześniej, zostały wykonane samodzielnie. To jest twoja wizja, twój wyraz, który wykonany model, podczas gdy zabawka nie ważne jak piękne będzie zawsze czyjeś wizji.drzwiczki do kominka na wymiar Model jako zabawka należy do ciebie więc o ponad dint samo posiadanie w swoim zespole trzeba umieścić swoją pieczęć na nim na wieki oznakowanie go nie tylko jako Warhammer zabawki, ale jak twoje Warhammer zabawki. Jest to jeden z wielu powodów, dlaczego jest to jedna z najlepszych gier strategicznych w historii wojny.

Po zbudowali swoje pierwsze kilka modeli, swoje twórcze soki będzie puszczony, a twój umysł będzie się zastanawiać, jak można dodatkowo pieczęć piętno na modelach. Zapraszamy do radości nawrócenia.

Konwersja jest procesem, który może być proste lub tak skomplikowane, jak chcesz go mieć. Począwszy od prostej zamiany części dać miniaturowego inny wygląd, do prawie całkowitej konwersji, powodując modelu, który nosi mało podobna do oryginału. Dla wielu jest to szczyt hobby, ponieważ pozwala im fizycznie jednostek narrację do wojska budują. Na przykład w mojej armii Chaos Space Marine, jednostka Tysiąca Synów pracuję nad, zamiast egipską wygląd oficjalnych figurek, zostały zmontowane przy użyciu części z kilku zestawów w celu nadania im ciemniejszy, bardziej średniowieczny wygląd.

W ten sposób, są moi Thousand Sons, powstały z mojej wyobraźni, a jednocześnie będą cieszyć się dokładnie taką samą wydajność na górze tabeli jako oficjalnych modeli. To jest piękno nawrócenia, gdyż pozwala na oddechu takiej odmiany do swojego jak zrobić to wyróżniają się od tych, jak to.

Innym powodem jest to, że przemiany niektórzy gracze w tym ja łatwiej zebrać modele plastikowe, niż robią modele metalowe. Wprawdzie każda oferuje różne zalety, metalowe modele zapewniają znacznie większe możliwości szczegółowo, przydatne przy wyborze modelu do reprezentowania bohatera lub bohaterów swojej armii. Plastik z drugiej strony jest znacznie bardziej plastyczny, dzięki czemu wykwalifikowanej Modeler by stworzyć go w jakiejkolwiek formie chcą.

Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *