Dlaczego Nintendo przestalo byc liderem na rynku?

Dlaczego Nintendo przestalo byc liderem na rynku?

1. Stosunek uległa zmianie, lub potrzebuje.

Niektórzy rodzice nie uznają potrzebę zmiany swojego podejścia do rodzicielstwa, jak ich dzieci podrosną. Parenting Styl musi ewoluować z nadzorującej / roli kontrolera, który zazwyczaj działa dobrze z dziećmi poniżej 12.http://xl-ka.pl/kategoria-produktu/akcesoria/ roku życia, do podjęcia bardziej udogadniania podejścia; coraz bardziej przyjaciela / sojusznika / przewodnika. Jeśli jesteś już w stanie szydzą samym możliwość bycia przyjacielem nastolatków, innymi słowy nie można zobaczyć, jakie kiedykolwiek pracować, rozpaczliwie potrzebują do pracy na zdobycie zaufania i szacunku, który będzie Ci tam , To nie wszystko w jedną stronę, ale to do ciebie, aby zrobić pierwszy krok, podejmując inicjatywę.

Nie można przecenić, to Twoim obowiązkiem, a nie ich; jesteś rodzicem i dorosłych. Twoim zadaniem jest, aby nigdy nie poddawaj się na dziecku. Podjąć działania, jeśli zajdzie taka potrzeba. Trzeba ustanowić i utrzymywać relacje wzajemnego zaufania i szacunku z nastolatków; to będzie wahać się od czasu do czasu; wszystkie relacje mają swoje wzloty i upadki, więc odpuść sobie tutaj. To nie znaczy, że nigdy nie będzie konfliktu, ale trzeba będzie emocjonalne kredyty na koncie, aby przetrwać, jeśli istnieje wzajemne zaufanie i szacunek.

Co rodzice powinni zrozumieć, jest młodzież potrzebują dużo łaski; dużo miejsca na popełnianie błędów i być odpuszczone i nie potępił. Chcą być traktowane jako odpowiedzialnych dorosłych, gdy raz na jakiś czas (co najmniej) wszystko zobaczysz jest niedojrzały, samolubny i prawie „Unlovable” syna lub córkę mało godne szacunku zdają się dowodzić od ciebie. To gdzie wymagana jest mała wiara swojej strony, a granice.

2. Granice są krytyczne.

Jeśli masz zamiar zaangażować się bardziej współpracy styl rodzicielstwa, będą wymagane granice.
Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *