Ktora gra z serii Mario jest najlepsza?

Ktora gra z serii Mario jest najlepsza?

Zamiast czekać na możliwości ujawniają się, być proaktywne w określaniu swoich celów; tworząc warunki konieczne; następnie dopaść swoją ofiarę (y). Idealnymi kandydatami do kierowania są słabe Pionki, takie jak następujące gatunki: „do tyłu”, „Pionki pionem Wyspy”, „izolowany”, Pionki pewnych „Podwójny Pionki” i „trzykrotnie Pionki”. Jeśli można uchwycić jedną Pożyczki i tworzenie korzyści materialnej, można ustawić o wymianie elementów (świadome próby poświęcić kawałki, aby usunąć je z planszy), więc można uprościć pozycji i przejście szybko do fazy Endgame, gdzie Twój single extra Pożyczki powinny okazać się wygraną atutem.

Szachy Strategia # 7: Dominacja Terytorialnej

Pozyskanie kwadraty i kontrolowania kwadraty co Terytorialny Dominacja wszystkim chodzi. Jeśli kontrolujesz więcej pól niż przeciwnik, będziesz miał korzyści z posiadania większej liczby opcji i wybierać swoje ataki. Kwadraty Twój licznik, jako terytorium kontrolującego, to wszystko, co znajduje się za swoimi pionami. Jednak nie liczą kwadraty, że siedzą na Pionki, przy obliczaniu kontroli terytorialnej; tylko te bezpośrednio za nimi.

Szachy Strategia # 8: Atak Króla

Większość graczy Zamek ich Król na królewskim, ponieważ jest to najszybsza droga do uzyskania ich króla do względnego bezpieczeństwa, co pozwala im wrócić do zadania rozwija swoją pozostałą armię, gotową do walki Middlegame.

Później, jak Middlegame zbliża się do przejścia do fazy Endgame, Król wroga nadal może być schowany za jego obronnej linii pionów na skrzydle królewskim.

Aby ustalić, czy jesteś w dobrym stanie zaatakować, że król, sprawdź następujące cztery warunki (nie są one jedynymi kryteriami, ale to dobry wskaźnik, aby pomóc Ci zdecydować, czy zaatakować Króla, czy nie):

1. Masz Space Advantage blisko pozycji nieprzyjaciela króla;

2. Twój mieć więcej kawałków blisko pozycji nieprzyjaciela Kinga, ale twój przeciwnik ma tylko ograniczone wsparcie obronne w pobliżu swego Króla.

3. Wróg Król ma słabe piony na epo-serwis.pl/serwis_opon.php okładce obronnej i masz więcej sztuk, blisko, znosić silny atak.

4. Masz wystarczająco dużą przewagę w rozwoju, co daje tę zaletę, że pozwala na przeprowadzenie ataku – uważa atakują natychmiast!

Wpis zawdzięczamy zapoznaj się z naszą ofertą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *