Najlepsze gry na Nintendo Wii

Najlepsze gry na Nintendo Wii

W północno-wschodnich rejonach USA, ludzie mają bzika na platformie tenisa. Istnieje również kajaki Miłośnicy tenisa z Midwest dół do zachodniego wybrzeża, sięgając nawet do Puerto Rico Europa. Ci ludzie wolą wszystko przez cały rok tenisowy wiosła lub na plaży w tenisa. Kolejne ustępy omówi różnice pomiędzy trzema sportu właśnie wymienionych.

Platforma tenisa rozpoczął około 1930 roku przez dwóch mężczyzn szukających drogi do gry w tenisa w miesiącach zimowych. Sąd podnosi się z ziemi i podgrzewany w okresie zimowym i jest ogrodzony przez ekrany. Podczas gry piłka może być odtwarzana od ścian. Jest on zawsze grał w deblu, a zwycięzcy są parą, która gra najlepiej z trzech zestawów. Kiedy gracz obsługujących ponosi winy prawo służyć idzie do innego zespołu.

Sąd platforma tenisowy mierzy czterdzieści cztery nogi długie dwudziestu stóp szerokich z tej samej linii rozłożyć jak kort tenisowy trawnika. Wysokość siatki jest trzydzieści cztery cale. Ogrodzenia dwanaście stóp wysokości i jest wykonana ze stali ocynkowanej. Łopatki są osiemnaście cali i wykonane z tytanu lub grafitu z otworami wyciętymi w twarz i bez żadnych zobowiązań. Piłki są takie same jak te w tenisa ziemnego, rdzeń gumy z flokowania (Fuzzy Hair). Tenisówki są zalecane, buty do biegania i cross trenerów są przeciwwskazane wskazane do tego sądu.

Padla rozpoczął jako gra dla dzieci w roku 1898. W roku 1959, pewien człowiek, imieniem M. Geller formułuje pewne zasady i normy dotyczące gry. Można grać w singlu lub w deblu, najlepszy z 3 wciąż wygrywa. Punktacja do tenisa trawnik jest również stosowana, ale służą odbywa się podstępem i tylko raz jest dopuszczalna.

Sąd wiosło t enis Mierzy pięćdziesiąt stóp przez dwadzieścia stóp szerokości bez pasów ruchu dla podwójnej.
Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *