Co sprawilo, że Wii U bylo ogromna porazka dla Nintendo?

Co sprawilo, że Wii U bylo ogromna porazka dla Nintendo?

Dreams- mamy kontrolę, kiedy marzymy

W swojej książce The Giant Book – Jak interpretować sny, belgijski psychiatra Pierre Daco członkowskich; „Kiedy wchodzimy w stan snu nie mamy kontroli, porzucić wszelką moc z chwilą, że zaczyna”.

Jako trener, która stara się prowadzić ludzi świadomości ofiary i do ich osobistej mocy muszę się nie zgodzić ze stwierdzeniem Daco użytkownika.edytor xml online Zawsze mamy 100% osobistej mocy dostępnej dla nas i to jest nasz wybór zastrzeżenia, czy rozdawać je do siebie w tym aspektów naszej podświadomości, marzenia, emocje, nasze ciało fizyczne, lekcje zdrowia lub innych osób.

W przeważającej części sny pochodzą w podświadomości. Są jak sprawozdania z naszych myśli i działań zbiorowych świadomych i podświadomych. Pokazują nam prawdę o nas samych i tego, co powinno być poprawione. Jeśli jesteśmy w naszej osobistej mocy świadomie wybierają nasze myśli, a nie pozwalając podświadomości dyktować programowania z przeszłości, co myślimy i jak działamy. To wymaga od nas, aby być obecny i wstrzymać wystarczająco długo, by świadomie wybrać odpowiedź. Jeśli mamy możliwość wyboru nasze myśli na jawie, a następnie w prawdzie jesteśmy również Wybierając nasze sny.

Kiedy ustawić zamiar zapamiętać sny i ich zapis jesteśmy twierdząc, kontrolę i prosząc podświadomości, żeby nam służyć. Decydując się na współpracę z darów umysłu, a nie przeciwko niemu Promujemy pracę zespołową i integracji na wewnętrznych poziomach i twierdzą naszą siłę jako kapitanem własnego statku.

Jak pracować z marzeń i stać się bardziej w zgodzie z naszej podświadomości, jesteśmy w stanie wstrzyknąć świadome myśli, że to się zmieni. Jest to jeden skutecznym narzędziem do przeprogramowania podświadomości. Kiedy zaczynają się poruszyć świadomego śnienia i wydawania oświecenia możemy wprowadzić zupełnie inną grę.
Wpis zawdzięczamy http://tkaninydarpol.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *