Czy Nintendo poprawi swoja pozycje w branzy?

Czy Nintendo poprawi swoja pozycje w branzy?

Rozmowę z oo w Nich

Głównym powodem większość ludzi jest zainteresowanych nauką listę słów, które zawiera litery Z jest do wykorzystania w jednym z popularnych gier słownych, takich jak Scrabble. Z jest jednym z najtrudniejszych listów w języku angielskim w użyciu, ponieważ po prostu nie jest w tym, że wielu słów. Większość dobrych graczy zapamiętać listę słów, aby mogli z nich korzystać, kiedy trzeba.

Oprócz nauki listę słów, to zawsze warto wiedzieć krótkie te pierwsze. To dlatego, że w wielu grach masz tylko pewną liczbę liter pracować. Zapamiętywanie 2 litery aby dowiedzieć się więcej kliknij tu., 3 i 4 list list słów jest najlepszym miejscem, aby rozpocząć. Oto kilka informacji, dzięki czemu można zacząć od razu. Zanim się zorientujesz będziesz zaimponować znajomym z nowym słownictwem rozszerzony.

W tej chwili nie jest dokładnie jedno słowo dwuliterowy, że jest legalne do użytku w Scrabble, która posiada Z w nim. Słowo jest Zo i jest pewna rasa bydła. W niektórych grach słownych można również mieć możliwość korzystania z Oz, jak w Czarnoksiężniku z krainy Oz, ale nie nadaje się do użytku we wszystkich grach. Tylko to jedno słowo może być różnica między wygraną a przegraną, więc jest to dość ważne. Jest prawie zawsze O dostępny na płycie, więc miej oko następnym razem masz Z.

Popularny 3 literowe słowa są następujące. Adz, Azo, Biz, Coz, Fez, Fiz, Lez, Wiz, Zag, Zap, Zax, Zed, Zee, Zek, Zig, Zin, Zip, Zit, Zoa i Zoo. Jak widać, wiele z nich może być prawie tak dobre, jak Zo. To nie jest przytłaczająca listy i przy odrobinie wysiłku powinieneś być w stanie zapamiętać go w krótkim czasie. Jeśli masz problemy z nauki tego lub innego listy, rozbicie go na mniejsze części i po prostu nauczyć się kilku naraz.

Istnieje również sporo 4-literowe słowa dostępne do użytku. Oto krótka lista niektórych z nich. Nie jest to pełna lista. Jeśli szukasz Pełną listę można je łatwo znaleźć, szukając w Internecie. Popularne cztery list słowa należą Bozo, Buzz, oszołomieniu, drzemać, faze, Fizz, Fuze, Gaze, Haze, mglisty, leniwy, Maze, nazistowskiego śluzu, Putz, Raze Ritz, wielkość Zany, suwaki i Zone. Jeśli zapamiętać te listy trzeba będzie tylko do odczytu z powrotem nad nimi każdy raz na jakiś czas, aby utrzymać je świeżo w pamięci.

Sam Tinky zaleca się więcej na temat słów z Z w nich na ScrabblePages.com

Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *