Czy Nintnedo stworzy Super Mario Galaxy 3?

Czy Nintnedo stworzy Super Mario Galaxy 3?

Młodzież – Jak Love ‚Em, gdy zdają Unlovable

Rodzice są często boryka się z problemami wychowujących młodzież. To może wydawać się nigdy nie kończy, a czasami można poczuć się jak rezygnację. Rodzicielstwo jest wzajemnie ekskluzywny klub w ten sposób. Wszyscy rodzice borykają się z problemami w ich rozwijających młodzieży wieku dzieci. To może być kręta czas zarówno dla rodziców i młodzieży.

Pamiętam powiększanie ust gdynia sytuację, kiedy robiłem pracy z młodzieżą w liceum. Moim zadaniem było przygotowanie i realizacji programu uczeń fokus co tydzień, na które składają się gry i krótką rozmowę na wartościach chrześcijańskich. Pod koniec jednego konkretnego programu, podczas pakowania się, miałem chłopiec, Josh, przyjść i zapytać, czy ja naprawdę bardzo zadowoleni z pracy z dziećmi, jak on. Wydawał się przygnębiony. Kiedy powiedziałem, że to było zabawne, powiedział: „Ale nie jesteśmy ból?” Miał problemy w domu i oczywiście czuł, że uzyskanie w drodze tam. Jego percepcja była nie całkiem pasuje do świata dorosłych.

Poniższy cytat podkreśla ważną rzecz dla rodziców, aby wziąć pod uwagę:

„Kiedy byłem dzieckiem, musiałem kochać najbardziej, kiedy na to zasługiwał co najmniej. Słyszałem, że powiedział:” Nastolatki są najbardziej Unlovable kiedy potrzebują najwięcej miłości „. C. Wysong od przymierza Companion.

Bez uproszczenia rzeczy zbyt wiele, problemy mogą pochodzić od sytuacji, w których rodzice albo próbują kontrolować ich nastolatków zbyt wiele lub zbyt mało (to znaczy, że nie są wystarczająco zainteresowani), w wyniku buntu; albo biernego zachowania lub do wewnątrz poprzez postawy.

Inną kwestią jest zaufanie. Kiedy pojawia się brak zaufania do młodego człowieka, jest dużo rodzic może zrobić, aby wzmocnić poczucie własnej wartości i wzmocnić dobre. Kiedy wszystko wydaje się zrobić to tak, są one najbardziej potrzebują bezwarunkowej miłości, która musi przyjść z rodzicem.

Wpis zawdzięczamy http://xl-ka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *