Czy warto kupic konsole Super Nintendo?

Czy warto kupic konsole Super Nintendo?

Najlepsze gry planszowe dla dzieci w wieku przedszkolnym

W tym czasie dzieci osiągną wiek trzy lub cztery, są gotowe do wzięcia udziału w jednej z najbardziej cenionych imprez rodzinnych – gra noc! Gry planszowe pomóc dziecku rozwijać umiejętności społeczne, nauczyć się podstawowych pojęć matematycznych i językowych oraz okazją do zrobienia czegoś wspólnie bawić ci. Twój przedszkolak potrzebuje specjalnych gier planszowych wybrane do ich wieku i możliwości.

Sprawdź te pomysły, aby dodać do swojej gry szafie i zbudować szczególne wspomnienia z dzieckiem.

Klasyczne gry

Te gry są wieloletnie ulubionych zapewne pamiętają, że grając jako dziecko. Zostały one zaktualizowane do nowej generacji bez utraty podstawowych pojęć, które pamiętam.

Wgłębienia i Drabiny – Ta gra jest ulubionym rodziny nawet poza wieku przedszkolnym. Gracze przenoszą swoje kawałki wzdłuż planszy i podróżować po drabinach lub zsuwać zsypów (slajdów). Akcja jest w szybkim tempie, jak zwycięzcy mogą wpaść do środka opakowania.

Candyland – Ten jasny i wesoły gra uczy rozpoznawania kolorów przedszkolaków. sztuk Gingerbread man są przemieszczane wzdłuż planszy rysunek kolorowe karty. Dzieci uczą się, jak dopasować kolory na kartach do kolorów na planszy.

Hi Ho Cherry O – Ta gra łączy zabawę z matematyki … nie jest łatwym zadaniem! Dzieci obracać pokrętła, a następnie dostać szansę, aby zrywać urocze wiśnie plastikowe z czereśniami.

cranium Gry

Czaszka jest grą dla dorosłych, która była tak skuteczna, że ??uruchomił firmę gry z wielu różnych tytułów.

Czaszka Cariboo – Ta gra pozwala dzieciom odgrywanie fraz głupie, rysować i odblokować sekretne drzwi. Rozpiętość piętnaście minut z każdej gry jest idealny dla małych dzieci. Uczą liczby, kolory, kształty liter i podczas gry.

Czaszka Hullabaloo – Ta gra naprawdę dostaje dzieci w ruchu.
Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *