Rozowy 3DS dla dziewczyny

Rozowy 3DS dla dziewczyny

Należy zauważyć, że większość desek posiada fornir na szczycie kompozytu drzewnego. Materiały takie jak marmur, alabastru i mosiądzu mogą być bardzo atrakcyjne, ale także kruche . Bądź pewien, że będą one umieszczane wszelkie obszary, w których nie są one prawdopodobnie wpadł lub usunięta.plisy

Jeśli decyduje się na forum i kawałki SeparatelyYou można znaleźć szachy i szachownicy, które przychodzą jako dopasowany zestaw. Jednakże, jeśli masz zamiar kupić kawałki i płytę oddzielnie trzeba mieć pewność, że kawałki pasujące planszę.

Opisy szachowe zazwyczaj mają zarówno wysokość i średnicę podstawy króla. Król będzie kawałek, który jest najwyższy z najszerszej bazy. Opis szachownice obejmie wielkości placu. Są to wzory, które sugerują, że szerokość podstawy powinna 78% na szerokość kwadratowy. Dlatego jeśli podzielić bazę króla by.78 należy uzyskać właściwą (i zbliżenie) kwadratowy rozmiar. Innym prostym sposobem jest zaledwie add.5 cali do bazy króla. Na przykład Kinga bazowa of.5 calowy będzie wyglądać dobrze na 1 „pokładzie kwadratowy.

Inne Oczywiście OptionsOf, nie trzeba iść tradycyjną drogą. Dzięki nowoczesnej technologii istnieje wiele opcji elektronicznych. Nie trzeba się znaleźć partnera z elektronicznym szachy. Zestawy te zwykle mają szereg ustawień ekspertów, które pozwalają na dostosowanie swojego przeciwnika do swojego poziomu zaawansowania. Niektóre wyposażone są w „trybach Coaching”, które zapewnią podpowiedzi czy analizować swoją grę. Teraz, zanim uciekł, a jeden z tych zestawów elektronicznych trzeba upewnić się, że twój tata jest typem, który jest wygodny z technologią. Te zestawy nie są dla każdego. Jeśli wybierasz się za pomocą zestawu do elektronicznego chciałbym uzyskać coś, co jest podświetlany. Są one o wiele łatwiej na oczy.

Jeśli twój tata wolałby ludzkiego partnera, ale nie posiada znajomych partii, którzy są szachiści, którzy chcą rozważyć subskrypcję na stronach internetowych, takich jak chess.com lub gameknot.com.
Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *