Uslugi online na konsolach Nintendo

Uslugi online na konsolach Nintendo

Dlaczego używamy Social Media

Jak siedzę na pokładzie z widokiem na wodę, słuchanie Lightnin ‚Hopkins i innych wielkich muzyków bluesowych stawia mnie w filozoficznym nastroju. Pytanie, które mnie zastanawia tego wieczoru to „Dlaczego używamy Social Media i jak to się tak ekspansywna?”

Uslugi online na konsolach Nintendo

Najpierw musimy spojrzeć na siebie. Istoty ludzkie w sensie zbiorowym mają wewnętrzną chęć do dzielenia się informacjami z innymi. Mamy także pragnienie, aby być uznane przez naszych rówieśników do składek , które podejmujemy. Typowa rozmowa zazwyczaj zawierają jakąś wymianę temat bieżących wydarzeń, opinii lub zaleceń. Zalecenia może wahać się od kogoś movie Niedawno widziałem do najlepszego miejsca zdobędą sushi. Te zalecenia i opinie są naszą podświadomość próbuje pomóc naszym rówieśnikom oraz wykazać się wiedzą lub wiedzą (wywołane poprzez doświadczenia jakie mieliśmy). Musimy też przyznać, że nasze rekomendacje i swobodnie zrezygnować informacja nie była z zupełnie altruistycznych pobudek. Wszyscy pragną trochę uwagi i akceptacji społecznej. Jesteśmy istotami społecznymi „po wszystkich.

Wraz z wynalezieniem Internetu informacji mogła być masowej dystrybucji i społeczności internetowych zostały utworzone. Już pierwsze wspólnoty były głównie ogranicza się do „tech ćpunów”. Były to przede wszystkim zbiorowiska, które przekazywane przez DOS i polecenia oparte na szybkich ekranów. Online Social Media został wprowadzony w nadbieg w bardzo krótkim okresie czasu. Ze względu na nasze potrzeby współdziałają ze sobą platform społecznych mediów, takich jak Myspace, Facebook, Twitter, Google+, itp … nie wzrosła i opracowane bardzo przyjazny dla użytkownika witryny, które umożliwiają nawet najbardziej technicznie zakwestionowane osoba, aby utworzyć profil dla świata, aby zobaczyć (zwykle trwa tylko 5 minut, aby utworzyć profil).

Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *